TurkNet Bir Ay Bedava İnternet Veriyor

Hangi ev internetine abone olayım diyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Anlaşmalı olduğum, evde internet tarifemim süresi dolunca yeni çözüm yolları aramaya başladım. Gördüm ki internet fiyatları almış başını gitmiş. Ayrıca bir de taahhüt zorunluluğu koşulu getiriyorlar ki, en az iki yıl ayrılamıyorsunuz.  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Türk Net abonesi oldum ve oldukça memnunum.

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor.

Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN’siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Başka sağlayıcıya taahhüdünüz varsa, yani internet hizmetinizi değiştirmeniz durumunda size ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsunuz, TurkNet tarih yaklaşınca sani haber veriyor. O zaman geçiş yaparsanız yine bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=SOG74SJ18ARB

Ne yapman gerekiyor?

 Aşağıda sizinle  bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum. Bu kodu kullanarak abonelik girişi  yaparsanız 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz.

Davet kodu: SOG74SJ18ARB

Bağlantı: https://turk.net/p/SOG74SJ18ARB

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsiniz. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma sizinle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsiniz.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksınız…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: